1885 წლის 15 მაისის „დროების“ ცნობით, თბილისის გუბერნიის კეთილშობილთა კრებაზე ივანე ციციშვილი გორის მაზრის მარშლად აირჩიეს.
1885 წლის 15 მაისის „დროების“ ცნობით, თბილისის გუბერნიის კეთილშობილთა კრებაზე ივანე ბაგრატიონ-მუხრანბატონი დუშეთის მაზრის მარშლად აირჩიეს.
1885 წლის 15 მაისის „დროების“ ცნობით, თბილისის გუბერნიის კეთილშობილთა კრებაზე რევაზ ვახვახიშვილი თელავის მაზრის მარშლად აირჩიეს.
1885 წლის 15 მაისის „დროების“ ცნობით, თბილისის გუბერნიის კეთილშობილთა კრებაზე ივანე ანდრონიკაშვილი სიღნაღის მაზრის მარშლად აირჩიეს.
1885 წლის 15 მაისის „დროების“ ცნობით, ვასილ ჩერქეზიშვილი თბილისის გუბერნიის კეთილშობილთა საზოგადოების მდივნად აირჩიეს.
1885 წლის 15 მაისის „დროების“ ცნობით, გუსტავ რადე კავკასიის მუზეუმის დირექტორი იყო.
1901 წელს თბილისის გუბერნატორის განკარგულებით, 1100-ე სისხლის სამართლის წესდების თანახმად, თბილისის მოქალაქეთა მოურავის თანამდებობის აღმასრულებელი ე. ედიგაროვი სამსახურიდან დაითხოვეს,რადგან პასუხისგებაში იყო მიცემული. ახალ არჩევნებამდე თანამდებობის აღსრულება ობოლთა სასამართლოს წევრსა და მოქალაქეთა დეპუტატ თ. ი. ასატოვს დაევალა.
1890-1917 წლებში გიორგი იოვანეს ძე ცირღილაძე სოფ. კურსების წმ. გიორგის ეკლესიის მღვდელი იყო.
1803 წელს გაბრიელ თევზაძე სოფ. კუშუბაურის მაცხოვრის ჯვარცმის ეკლესიის მღვდელი იყო.
1829 წელს გაბრიელ თევზაძე სოფ. კუშუბაურის მაცხოვრის ჯვარცმის ეკლესიის მღვდელი იყო.
1838 წელს მარკოზ ანდრიას ძე ყუბანეიშვილი სოფ. კუშუბაურის მაცხოვრის ჯვარცმის ეკლესიის მღვდელი იყო.
1838-43 წლებში თეოდორე დავითის ძე ნიკოლაძე სოფ. კუშუბაურის მაცხოვრის ჯვარცმის ეკლესიის მღვდელი იყო.
1843-55 წლებში დიმიტრი მარკოზის ძე ყუბანეიშვილი სოფ. კუშუბაურის მაცხოვრის ჯვარცმის ეკლესიის მღვდელი იყო.
1855-57 წლებში ნიკოლოზ სიმონის ძე ჩაჩუა სოფ. კუშუბაურის მაცხოვრის ჯვარცმის ეკლესიის მღვდელი იყო.
1856-64 წლებში თადეოზ დიანოსის ძე კანდელაკი სოფ. კულაშის მაცხოვრის ჯვარცმის ეკლესიის მღვდელი იყო.
1857 წელს სპირიდონ გაბრიელის ძე ნიკურაძე სოფ. კულაშის მაცხოვრის ჯვარცმის ეკლესიის მღვდელი იყო.
1862 წელს სპირიდონ გაბრიელის ძე ნიკურაძე სოფ. კულაშის მაცხოვრის ჯვარცმის ეკლესიის მღვდელი იყო.
1886-98 წლებში ერმილე ლუკას ძე კანდელაკი სოფ. კულაშის მაცხოვრის ჯვარცმის ეკლესიის მღვდელი იყო.
1895-1917 წლებში იაკინთე თედორეს ძე კანდელაკი სოფ. კულაშის მაცხოვრის ჯვარცმის ეკლესიის მღვდელი იყო.
1905-17 წლებში ეპიფანე პავლეს ძე კანდელაკი სოფ. კულაშის მაცხოვრის ჯვარცმის ეკლესიის მღვდელი იყო.
1833
1833-77 წლებში თედორე იესეს ძე კანდელაკი (ნიკურაძე) სოფ. კულაშის წმ. იოაკიმესა და ანას ეკლესიის მღვდელი იყო.
1854-1912 წლებში მიხეილ იოვანეს ძე კანდელაკი კულაშის წმ. იოაკიმესა და ანას ეკლესიის მღვდელი იყო.
1878-1912 წლებში იოსებ სპირიდონის ძე კანდელაკი კულაშის წმ. იოაკიმესა და ანას ეკლესიის მღვდელი იყო.
1912-17 წლებში საბა ივანეს ძე ჩაჩუა კულაშის წმ. იოაკიმესა და ანას ეკლესიის მღვდელი იყო.
1815
1815 წელს ელისე ვასილის ძე იაშვილი სოფ. კურსების წმ. გიორგის ეკლესიის მღვდელი იყო.