1908-17 წლებში ანდრია პეტრეს ძე ადამია სოფ. ივანდიდის ღვთისმშობლის შობის ეკლესიის მღვდელი იყო.
1987-1995 წლებში ნატო შალვას ასული ციციშვილი გაზეთ „ქართული ფილმის“ რედაქტორი იყო.
1888-96 წლებში პავლე გიორგის ძე შენგელია სოფ. იანეთის ღვთისმშობლის შობის ეკლესიის მღვდელი იყო.
1921 წლის 16-21 იანვარს ქალაქის საბჭოს საარჩევნო აღწერისთვის მე-9 საკომისარიატოს ხელმძღვანელად მიწვეული იყო კარბელაშვილი, კონტროლიორებად − ალექსანდრე ბადრიძე, კირთაძისა.
1921 წლის 16-21 იანვარს ქალაქის საბჭოს საარჩევნო აღწერისთვის მე-10 საკომისარიატოს ხელმძღვანელად მიწვეული იყო ლაბაური, კონტროლიორებად − ანტონ ჩიქოვანი, დეისაძე.
1921 წლის 16-21 იანვარს ქალაქის საბჭოს საარჩევნო აღწერისთვის მე-11 საკომისარიატოს ხელმძღვანელად მიწვეული იყო გიორგი სადაგაშვილი, კონტროლიორებად − დემეტრაძე, კალანდია.
1921 წლის 16-21 იანვარს ქალაქის საბჭოს საარჩევნო აღწერისთვის მე-12 საკომისარიატოს ხელმძღვანელად მიწვეული იყო არჩილ მათიკაშვილი, კონტროლიორებად − ბენიამინ ჩხიკვიშვილი და ვერა აბრამაშვილი.
1885 წლის 10 თებერვლის „დროების“ ცნობით, კონდრატოვიჩი სასამართლო პალატის წევრი იყო.
1885 წლის 10 თებერვლის „დროების“ ცნობით, თ. ბებუთოვი სასამართლო პალატის წევრი იყო.
1901 წელს ეპისკოპოსი გეორქ სურენიანცი, სომეხ გრიგორიანელთა ეპარქიის უფროსი, გაიწვიეს ეჩმიაძინში და დიდ თანამდებობაზე დანიშნეს.
1901 წელს, თბილისის მუსიკალური სასწავლებლის აშენების დროს, გრიბოედოვისა და კრუზენშტეინის ქუჩების კუთხეში შეძენილი ადგილის მეთვალყურეობა ინჟინერ ი. მ. ალიხანოვს დაევალა.
1850 წელს იესე ნიკოლოზის ძე კოპალეიშვილი სოფ. იანეთის ღვთისმშობლის შობის ეკლესიის მღვდელი იყო.
1822
1822 წელს ნიკოლოზ კოპალეიშვილი სოფ. იანეთის ღვთისმშობლის შობის ეკლესიის მღვდელი იყო.
1829 წელს გიორგი ლეკვეიშვილი სოფ. იანეთის ღვთისმშობლის შობის ეკლესიის მღვდელი იყო.
1818 წელს იესე ნიკოლოზის ძე კოპალეიშვილი სოფ. იანეთის ღვთისმშობლის შობის ეკლესიის მღვდელი იყო.
1800 წელს გიორგი ლეკვეიშვილი სოფ. იანეთის ღვთისმშობლის შობის ეკლესიის მღვდელი იყო.
1845 წელს ანდრია იესეს ძე კოპალეიშვილი სოფ. იანეთის ღვთისმშობლის შობის ეკლესიის მღვდელი იყო.
1850 წელს პავლე დავითის ძე ყუფარაძე სოფ. იანეთის ღვთისმშობლის შობის ეკლესიის მღვდელი იყო.
1880 წლის 17 დეკემბერს სოფ. იანეთის ღვთისმშობლის შობის ეკლესიის მღვდელი ბესარიონ მამუკას ძე კოხრეიძე გარდაიცვალა.
1867 წელს ანდრია იესეს ძე კოპალეიშვილი სოფ. იანეთის ღვთისმშობლის შობის ეკლესიის მღვდელი იყო.
1882 წელს პავლე დავითის ძე ყუფარაძე სოფ. იანეთის ღვთისმშობლის შობის ეკლესიის მღვდელი იყო.
1852-80 წლებში ბესარიონ მამუკას ძე კოხრეიძე სოფ. იანეთის ღვთისმშობლის შობის ეკლესიის მღვდელი იყო.