1885 წლის 5 იანვრის გაზეთ „დროების“ ცნობით, თბილისის მოქალაქეთა მიერ დაარსებულ სამკურნალოში ტერ-გრიგორიანცი ქალთა და ბავშვთა ექიმად მუშაობდა.
1885 წლის 5 იანვრის გაზეთ „დროების“ ცნობით, თბილისის მოქალაქეთა მიერ დაარსებულ სამკურნალოში ივანე ივანეს ძე მინკევიჩს ქირურგად უნდა ემუშავა.
1885 წლის 5 იანვრის გაზეთ „დროების“ ცნობით, თბილისის მოქალაქეთა მიერ დაარსებულ სამკურნალოში ევგრაფი ივანეს ძე კრასნოგლიადოვი შინაგან ავადმყოფობათა ექიმად იმუშავებდა.
1885 წლის 5 იანვრის გაზეთ „დროების“ ცნობით, თბილისის მოქალაქეთა მიერ დაარსებულ სამკურნალოში ბენკლევსკი ქირურგად იმუშავებდა.
1885 წლის 5 იანვრის გაზეთ „დროების“ ცნობით, თბილისის მოქალაქეებმა 1866 წლის 4 აპრილის მოსაგონებლად დააარსეს საავადმყოფო, რომლის დირექტორი ქრისტეფორე ვერმიშევი იყო.
1885 წლის 5 იანვრის გაზეთ „დროების“ ცნობით, თბილისის მოქალაქეთა მიერ დაარსებულ სამკურნალოში ადამიანცი შინაგან და ნერვიულ დაავადებათა ექიმად მუშაობდა.
1847-88 წლებში გრიგოლ დავითის ძე კაშია სოფ. ბაშის ღვთისმშობლის შობის ეკლესიის მღვდელი იყო.
1888-1917 წლებში ბესარიონ შიოს ძე ნაცვლიშვილი სოფ. ბაშის ღვთისმშობლის შობის ეკლესიის მღვდელი იყო.
1816-53 წლებში იობ დავითის ძე ცქიტიშვილი-ბაშალეიშვილი სოფ. ბაშის წმ. კოზმას და დამიანეს ეკლესიის მღვდელი იყო.
1853 წელს სპირიდონ იობის ძე ცქიტიშვილი სოფ. ბაშის წმ. კოზმას და დამიანეს ეკლესიის მღვდელი იყო.
1873 წელს სპირიდონ იობის ძე ცქიტიშვილი სოფ. ბაშის წმ. კოზმას და დამიანეს ეკლესიის მღვდელი იყო.
1875-78 წლებში ოქროპირ გიორგის ძე კახაია სოფ. ბაშის წმ. კოზმას და დამიანეს ეკლესიის მღვდელი იყო.
1878-88 წლებში ბესარიონ შიოს ძე ნაცვლიშვილი სოფ. ბაშის წმ. კოზმას და დამიანეს ეკლესიის მღვდელი იყო.
1889-91 წლებში ისაკ ბახვას ძე ახვლედიანი სოფ. ბაშის წმ. კოზმას და დამიანეს ეკლესიის მღვდელი იყო.
1892-95 წლებში ეპიფანე პავლეს ძე კანდელაკი სოფ. ბაშის წმ. კოზმას და დამიანეს ეკლესიის მღვდელი იყო.
1895-1917 წლებში ალექსანდრე გიორგის ძე თვალავაძე სოფ. ბაშის წმ. კოზმას და დამიანეს ეკლესიის მღვდელი იყო.
1813-59 წლებში გრიგოლ ლაზარეს ძე აბრამიშვილი სოფ. ბაჯითის წმ. სამების ეკლესიის მღვდელი იყო.
1867-71 წლებში მაქსიმე პავლეს ძე ტყემალაძე სოფ. ბაჯითის წმ. სამების ეკლესიის მღვდელი იყო.
1871-1900 წლებში თეოფანე მაქსიმეს ძე ტყემალაძე სოფ. ბაჯითის წმ. სამების ეკლესიის მღვდელი იყო.
1900-1917 წლებში ბიქტორ თეოფანეს ძე ტყემალაძე სოფ. ბაჯითის წმ. სამების ეკლესიის მღვდელი იყო.