1898 წლის 29 აგვისტოს „ცნობის ფურცლის“ თანახმად, ი. ასათიანი 1902 წლამდე ფოთის საბჭოს ხმოსანი იყო.
1898 წლის 29 აგვისტოს „ცნობის ფურცლის“ ცნობით, ი. თურქია 1902 წლამდე ფოთის საბჭოს ხმოსანი იყო.
1898 წლის 29 აგვისტოს „ცნობის ფურცლის“ ცნობით, ბ. კაგაროვი 1902 წლამდე ფოთის საბჭოს ხმოსანი იყო.
1898 წლის 29 აგვისტოს „ცნობის ფურცლის“ ცნობით, ს. ბერეჟიანი 1902 წლამდე ფოთის საბჭოს ხმოსანი იყო.
1898 წლის 29 აგვისტოს „ცნობის ფურცლის“ ცნობით, დ. შაფირო 1902 წლამდე ფოთის საბჭოს ხმოსანი იყო.
1898 წლის 29 აგვისტოს „ცნობის ფურცლის“ ცნობით, ა. მოისეენკო 1902 წლამდე ფოთის საბჭოს ხმოსანი იყო.
1881 წლის 4 დეკემბერს გაზეთ „დროებაში“ დაიბეჭდა სტატია ალექსანდრე დონდუკოვ-კორსაკოვის მთავარმართებლად დანიშვნის შესახებ.
1889 წელს სვიმონ არუთინოვი თბილისში ვაჭრად მუშაობდა.
1872 წლიდან ალექსანდრე ანტონის ძე ცაგარელი პეტერბურგის უნივერსიტეტში ქართული ენის კათედრას ხელმძღვანელობდა.
1922 წლიდან ალექსანდრე ანტონის ძე ცაგარელი თბილისის უნივერსიტეტის პროფესორი იყო.
1917 წელს ინჟინერი ო.რ. ზინდერი როსტოვ-ყუბანის სრულიად რუსეთის მიწის კავშირის კომიტეტის წევრი იყო.
1918 წელს ზაქარია ჯავახოვი ბალახნის ფოსტთა-ტელეგრაფის განყოფილების ფოსტალიონად დაინიშნა. მისი ხელფასი წელიწადში შეადგენდა 720 რუბლს.
1918 წელს რაჟდენ ნუცუბიძე ბალახნის ფოსტთა-ტელეგრაფის განყოფილების ფოსტალიონად დაინიშნა. მისი ხელფასი წელიწადში შეადგენდა 720 რუბლს.
1918 წელს ვლადიმერ მანჯგალაძე ბალახნის ფოსტთა-ტელეგრაფის განყოფილების ფოსტალიონად დაინიშნა. მისი ხელფასი წელიწადში შეადგენდა 720 რუბლს.
1918 წელს გურგენ სიმონიანცი ბალახნის ფოსტთა-ტელეგრაფის განყოფილების ფოსტალიონად დაინიშნა. მისი ხელფასი შეადგენდა წელიწადში 720 რუბლს.
1918 წელს მიხეილ როგავა ბალახანის ფოსტთა-ტელეგრაფის განყოფილების ფოსტალიონად დაინიშნა და ხელფასი წელიწადში 600 რუბლი ჰქონდა.
1918 წელს ვასილ კობალავა ბალახნის ფოსტთა-ტელეგრაფის განყოფილების ფოსტალიონად დაინიშნა და ხელფასი წელიწადში 600 რუბლი ჰქონდა.
1918 წელს ანდრია გახოკიძე ბალახნის ფოსტა-ტელეგრაფის განყოფილების ფოსტალიონად დაინიშნა და ხელფასი წელიწადში 600 რუბლი ჰქონდა.
თბილისის სასამართლო პალატის კანცელარიის თანამშრომელი გალინა ალექსანდრეს ასული ტიმოფეევა 1917 წლის 12 იანვრიდან პალატის მეორე რანგის თანამშრომლად დაინიშნა.
1918 წელს გიორგი კვარაცხელია ბალახნის ფოსტა-ტელეგრაფის განყოფილების ფოსტალიონად დაინიშნა და წელიწადში 720 რუბლი ჰქონდა ხელფასი.
1918 წელს აკაკი შენგელია ბალახნის ფოსტა-ტელეგრაფის განყოფილების ფოსტალიონად დაინიშნა და ხელფასი წელიწადში 480 რუბლი ჰქონდა.
1918 წელს კულამ ბაგიროვი დაინიშნა ბალახნის ფოსტა-ტელეგრაფის კანტორის მოხელედ. მისი ხელფასი შეადგენდა წელიწადში 480 რუბლს.
1918 წელს იასონ ფაჩულია ბალახნის ფოსტა-ტელეგრაფის განყოფილების ფოსტალიონად დაინიშნა და ხელფასი ჰქონდა წელიწადში 600 რუბლი.
1918 წელს გრიგოლ ქობალია ბალახნის ფოსტა-ტელეგრაფის განყოფილების ფოსტალიონად დაინიშნა და ხელფასი ჰქონდა წელიწადში 480 რუბლი.