1897 წლის 10 სექტემბრის „ცნობის ფურცლიდან” ვიგებთ, რომ ზაიკინი ქუთაისის ოლქის სასამართლოს წევრად დაინიშნა.
1897 წლის 11 სექტემბრის „ცნობის ფურცლიდან” ვიგებთ, რომ კურაკინი მთავარმართებლის საგანგებო მინდობილობათა მეშვიდე ხარისხის მოხელედ დაინიშნა.
1897 წლის 4 ოქტომბრის „ცნობის ფურცლიდან” ვიგებთ, რომ თბილისის სათავაზნაურო სკოლის ინსპექციამ ხატვის მასწავლებლად გიორგი ივანეს ძე გაბაშვილი მიიწვია.
1897 წლის 4 ოქტომბრის „ცნობის ფურცლიდან” ვიგებთ, რომ თბილისის სათავაზნაურო სკოლის ინსპექციამ ჭიანურის მასწავლებლად ანდრია ნიკოლოზის ძე ყარაშვილი მიიწვია.
1897 წლის 11 ოქტომბრის „ცნობის ფურცლიდან” ვიგებთ, რომ მგალობლიშვილი მეჯვრისხევის ნაწილის ბოქაული იყო.
1918 წლის 19 სექტემბრის გაზეთის „Грузия“ ცნობით, თევდორე ცინცაძე ვეტერინარი იყო.
1918 წლის 19 სექტემბრის გაზეთიდან „Грузия“ ირკვევა, რომ ერნესტ ავგუსტის ძე რადაცი იყო გენერალ-მაიორი.
1886 წლის 19 ნოემბრის გაზეთ „ივერიის“ ცნობით, დიმიტრი იაგორის ძე თუმანიშვილი ქართული დრამატული საზოგადოების თავმჯდომარე იყო.
1886 წლის 16 ნოემბრის გაზეთ „ივერიის“ ცნობით, ხოსროევი თბილისის გამგეობის წევრი იყო.
1886 წლის 18 ივნისის გაზეთ „ივერიის“ ცნობით, საგინოვი პოლკოვნიკი იყო.
1886 წლის 18 ივნისის გაზეთ „ივერიის“ ცნობით, ბაიკოვი პოლკოვნიკი იყო.
1886 წლის 18 ივნისის გაზეთ „ივერიის“ ცნობით, სარაჯოვი კაპიტანი იყო.
1886 წლის 18 ივნისის გაზეთ „ივერიის“ ცნობით, მაქსიმოვი შტაბსკაპიტანი იყო.
1886 წლის 18 ივნისის გაზეთ „ივერიის“ ცნობით, კოროვნიკოვი მდივნის თანაშემწე იყო.
1886 წლის 18 ივნისის გაზეთ „ივერიის“ ცნობით, ანანია ივანეს ძე მანჟელეი მღვდელი იყო.
1886 წლის 18 ივნისის გაზეთ „ივერიის“ ცნობით, ნიკოლოზ მახათაძე თბილისის სასულიერო სემინარიის ინსპექტორის თანაშემწე იყო.
1886 წლის 18 ივნისის გაზეთ „ივერიის“ ცნობით, ვიქტორ ლატოცკი თბილისის სასულიერო სემინარიის მე-2 და მე-3 კლასის მასწავლებელი იყო.
1886 წლის 18 ივნისის გაზეთ „ივერიის“ ცნობით, გიორგი ჩეტირკინი თბილისის სასულიერო სემინარიის მე-2 და მე-3 კლასის მასწავლებელი იყო.
1886 წლის 18 ივნისის გაზეთ „ივერიის“ ცნობით, სოკოლოვსკი პოლიციელი იყო.
1886 წლის 18 ივნისის გაზეთ „ივერიის“ ცნობით, იაკობ სტეფანეს ძე სტეფანოვი თბილისის სასულიერო სასწავლებლის ინსპექტორი იყო.
1886 წლის 16 ნოემბერს სამოქალაქო არჩევნებზე დიმიტრი იაგორის ძე თუმანიშვილი მეორე რიგის ხმოსნად აირჩიეს.
1886 წლის 18 ივნისის გაზეთ „ივერიის“ ცნობით, კუზმინსკი ბოქაული იყო.
1886 წლის 18 ივნისის გაზეთ „ივერიის“ ცნობით, ჩაიკოვსკი თბილისის ოლქის სასამართლოს პროკურორი იყო.
1886 წლის 18 ივნისის გაზეთ „ივერიის“ ცნობით, რუსანოვი გამომძიებელი იყო.