1847 წელს კარის მრჩეველი ალექსანდრე ფიოდორის ძე მიტკოვი განსაკუთრებულ ვალდებულებათა შემსრულებელი ჩინოვნიკი იყო.
1846 წელს პოლიკარპე ფიოდორის ძე გავრილენკო ქუთაისი-გურიის მაზრის მეტყევე იყო.
1846 წელს ნიკიფორე ვასილის ძე ბლავატსკი ერევნის სამხარეო უფროსი იყო.
1847 წელს რუდოლფ ივანეს ძე ბრაუნშვილი იყო კავკასიის რწმუნებულის საქალაქო კანცელარიის განყოფილების თანამშრომელი.
1847 წელს ივანე სოლომონის ძე აბესალომოვი კავკასიის რწმუნებულის საქალაქო კანცელარიაში მუშაობდა.
1846 წელს პრაპორშიკი მირზა ფათალი ახუნდოვი კავკასიის რწმუნებულის საქალაქო კანცელარიის განყოფილების მთარგმნელი იყო.
1847 წელს ივლიანე ივანეს ძე იახოვიჩი კავკასიის რწმუნებულის საქალაქო კანცელარიის განყოფილებაში მუშაობდა.
1898 წლის 13 აგვისტოს „ცნობის ფურცლის“ ინფორმაციით, ი. დრაჩევი გორის მაზრის უფროსი იყო.
1898 წლის 13 აგვისტოს „ცნობის ფურცლის“ თანახმად, დავით კვიჟინაძე მეტეხის ტაძარში მსახურობდა.
1912 წელს მ. ჯაფარიძე წვრილი კრედიტის ინსპექტორი იყო.
1886 წელს არქიტექტორმა ალბერტ ზალცმანმა თბილისის თეატრის მშენებლობა განაგრძო.
1876 წელს ალექსანდრე ნიკიტას ძე კრუშკოვსკი, გრიგოლ ივანეს ძე ლისენკო და ევგენი ალექსანდრეს ძე მაქსიმოვიჩი კავკასიის ოლქის მთავარ სამმართველოში სასამართლოს ზედამხედველებად მუშაობდნენ.
1876 წელს თეოდორე კუზმას ძე ბაკალო და პავლე ალექსანდრეს ძე დემანოვიჩი კავკასიის ოლქის მთავარ სამმართველოში სასამართლოს ზედამხედველებად მუშაობდნენ.
1876 წელს ვასილ სიმონის ძე მოფა და პავლე ალექსანდრეს ძე პენინოვი კავკასიის ოლქის მთავარ სამმართველოში სასამართლოს ზედამხედველებად მუშაობდნენ.
1876 წელს კონსტანტინე ნიკოლოზის ძე დემენცევი და კონსტანტინე ლუც. ლაგორიო კავკასიის ოლქის მთავარ სამმართველოში სასამართლოს ზედამხედველებად მუშაობდნენ.
1876 წელს ვასილ ანტონის ძე ბირიუკოვი და ავგუსტ ფლ. პეტროვსკი კავკასიის ოლქის მთავარ სამმართველოში სასამართლოს ზედამხედველებად მუშაობდნენ.
1876 წელს ნიკოლოზ პეტრეს ძე ვოიცეხოვიჩი და კონსტანტინე მიხეილის ძე ტულოვი კავკასიის ოლქის მთავარი სასამართლოს ზედამხედველებად მუშაობდნენ.
1876 წელს სერგო სერგოს ძე ტული და მიხეილ ივანეს ძე გლინკა-კონდიუკოვი კავკასიის ოლქის მთავარ სამმართველოში სასამართლოს ზედამხედველებად მუშაობდნენ.
1876 წელს ნეოფიტე ლევის ძე პიგულევსკი და დიმიტრი სტეფანეს ძე ვოსკრესენსკი კავკასიის ოლქის მთავარ სამმართველოში სასამართლოს ზედამხედველებად მუშაობდნენ.
1876 წელს მიხეილ ეგნატეს ძე გეგიძე და ნიკოლოზ ვასილის ძე სომჩევსკი კავკასიის ოლქის მთავარ სამმართველოში სასამართლოს ზედამხედველებად მუშაობდნენ.
1876 წელს გრიგოლ ივანეს ძე ზაიკა და ალექსანდრე დიონისეს ძე სეტკოვი კავკასიის ოლქის მთავარ სამმართველოში სასამართლოს ზედამხედველებად მუშაობდნენ.
1876 წელს ნიკოლოზ ფრანცის ძე გრადოვსკი და ლევ სიმონის ძე ლაკისოვი კავკასიის ოლქის მთავარ სამმართველოში სასამართლოს ზედამხედველებად მუშაობდნენ.
1912 წელს ზუგდიდის მაზრის უფროსად როტმისტრი ჩერნიშევი დანიშნეს.
1898 წლამდე მღვდელი ისიდორე რუსიშვილი მეტეხის ტაძარში მსახურობდა.