1869 წელს გამოსული „Кавказский календарь на 1870 год“-იდან ირკვევა, რომ კავკასიის მეფისნაცვლის მთავარი სამმართველოს დეპარტამენტის თანამშრომელი ვიქტორ ივანეს ძე ნიჟინსკი იყო კოლეგიის მრჩეველი.
1869 წელს გამოსული „Кавказский календарь на 1870 год“-იდან ირკვევა, რომ კავკასიის მეფისნაცვლის მთავარი სამმართველოს დეპარტამენტში თარჯიმნად მსახურობდა მირზა ფედ-ალი ახუნდოვი.
1869 წელს კავკასიის მეფისნაცვლის მთავარი სამმართველოს დეპარტამენტის ფინანსურ განყოფილებაში მსახურობდა ტარას ივანეს ძე მულინი, რომელიც იყო VII კლასის ბუღალტერი.
1869 წელს კავკასიის მეფისნაცვლის მთავარი სამმართველოს დეპარტამენტში მსახურობდა კონსტანტინე არტემის ძე იუზბაშევი, რომელიც იყო კანცელარიის X კლასის ჩინოვნიკი.
1869 წელს კავკასიის მეფისნაცვლის მთავარი სამმართველოს დეპარტამენტში მსახურობდა კუზმა ივანეს ძე მულინი, რომელიც იყო კანცელარიის X კლასის ჩინოვნიკი.
1869 წელს გამოსული „Кавказский календарь на 1870 год“-იდან ირკვევა, რომ კავკასიის მეფისნაცვლის მთავარი სამმართველოს დეპარტამენტის თანამშრომელი კონსტანტინე არტემის ძე იუზბაშევი იყო კოლეგიის მრჩეველი.
1869 წელს გამოსული „Кавказский календарь на 1870 год“-იდან ირკვევა, რომ კავკასიის მეფისნაცვლის მთავარი სამმართველოს დეპარტამენტის თანამშრომელი ნიკოლოზ ლეონტის ძე პეტრე იყო კოლეგიის ასესორი.
1869 წელს კავკასიის მეფისნაცვლის მთავარი სამმართველოს დეპარტამენტის ფინანსურ განყოფილებაში მსახურობდა ანდრია პეტრეს ძე ვასილიევი, რომელიც იყო VI კლასის ბუღალტერი.
1886 წლის 22 იანვრის გაზეთ „ივერიის“ ცნობით მე-2 გილდიის ვაჭარი იყო გრ. ალიბეგოვი.
1869 წელს გამოსული „Кавказский календарь на 1870 год“-იდან ირკვევა, რომ კავკასიის მეფისნაცვლის მთავარი სამმართველოს დეპარტამენტის თანამშრომელი კუზმა ივანეს ძე მულინი იყო გუბერნიის მდივანი.
1886 წლის 24 აპრილის გაზეთ „ივერიის“ ცნობით, ჯეიმს ჩემბერი ამერიკის საკონსულოს აგენტად იყო დანიშნული ბათუმში და იქ ცხოვრობდა. მას თბილისისა და ფოთისთვისაც უნდა მიექცია ყურადღება.
1920 წელს ნიკოლოზ გაბრიელის ძე ჭიჭინაძე იყო შინაგან საქმეთა მინისტრის მოადგილე.
1876 წელს კოლეგიის მრჩეველი მიხეილ ივანეს ძე გოლოვინი იყო თბილისის მეფისნაცვლის მთავარი საბჭოს სახელმწიფო ქონების, ტყეების, სასოფლო-სამეურნეო და სამრეწველო განყოფილების წაარმომადგენელი სასამართლოსა და საერთაშორისო საქმეში.
1876 წელს გენერალ-მაიორი ალექსანდრე ნიკოლოზის ძე მურავიოვი თბილისის მეფისნაცვლის მთავარი საბჭოს სახელმწიფო ქონების, ტყეების, სასოფლო-სამეურნეო და სამრეწველო განყოფილების თავმჯდომარის მოადგილე იყო.
1876 წელს დიმიტრი დოროთეს ძე ფილიპოვი თბილისის მეფისნაცვლის მთავარი საბჭოს საერთო განყოფილებაში რეგისტრატორად მუშაობდა.
1876 წელს ვლადიმერ ნიკოლოზის ძე ოსიცკი თბილისის მეფისნაცვლის მთავარი საბჭოს საერთო განყოფილებაში რეგისტრატორად მუშაობდა.
1876 წელს კანცელარიის ჩინოვნიკი გრიგოლ ნიკოლოზის ძე თუმანოვი თბილისის მეფისნაცვლის მთავარი საბჭოს საერთო განყოფილებაში რეგისტრატორად მუშაობდა.
1876 წელს ტიტულიანი მრჩეველი კუზმა ივანეს ძე მულინი თბილისის მეფისნაცვლის მთავარი საბჭოს საერთო განყოფილებაში რეგისტრატორად მუშაობდა.
1876 წელს კოლეგიის ასისტენტი ივანე აბრაამის ძე იუდინი თბილისის მეფისნაცვლის მთავარი საბჭოს მიწის განყოფილებაში მოლარედ მუშაობდა.
1876 წელს VII კლასის კოლეგიის ასისტენტი თევდორე ვასილის ძე გლობა თბილისის მეფისნაცვლის მთავარი საბჭოს მიწის განყოფილების საქმისმწარმოებელი იყო.
1876 წელს V კლასის სახელმწიფო მრჩეველი ალექსანდრე ვლადიმერის ძე კოსტენსკი თბილისის მეფისნაცვლის მთავარი საბჭოს მიწის განყოფილების საქმისმწარმოებელი იყო.
1876 წელს კოლეგიის ასისტენტი ა. ევ. სარაჯიევი თბილისის მეფისნაცვლის მთავარი საბჭოს ფინანსური განყოფილების მოლარე იყო.