1886 წლის 8 აპრილის გაზეთ „ივერიის“ ცნობით, ივანოვი ტელეგრაფისტად გადაიყვანეს ეკატერინოდარში (ეკადერინოდარში).
1886 წლის 8 აპრილის გაზეთ „ივერიის“ მიხედვით, ხაინდრავა იყო ალექსანდროპოლის ტელეგრაფის სადგურის ტელეგრაფისტი.
1886 წლის 8 აპრილის გაზეთ „ივერიის“ მიხედვით, ხაინდრავა ტელეგრაფისტად სამუშაოდ გადაიყვანეს ბაქოში.
1886 წლის 8 აპრილის გაზეთ „ივერიის“ მიხედვით, დიმიტრი კობიაშვილი იყო დუშეთის ტელეგრაფის სადგურის ტელეგრაფისტი.
1886 წლის 8 აპრილის გაზეთ „ივერიის“ ცნობით, ლევ კომკოვი იყო ყაზბეგის ტელეგრაფის სადგურის ტელეგრაფისტი.
1886 წლის 8 აპრილის გაზეთ „ივერიის“ მიხედვით, ლევ კომკოვი ტელეგრაფისტად სამუშაოდ გადაიყვანეს ვლადიკავკავში.
1886 წლის 8 აპრილის გაზეთ „ივერიის“ მიხედვით, ანტონე ბოღდანოვი იყო ახალქალაქის ტელეგრაფის სადგურის ტელეგრაფისტი.
1886 წლის 8 აპრილის გაზეთ „ივერიის“ მიხედვით, ანტონე ბოღდანოვი ტელეგრაფისტად სამუშაოდ გადაიყვანეს დერბენდში (დარუბანდში).
1886 წლის 8 აპრილის გაზეთ „ივერიის“ მიხედვით, თბილისის ტელეგრაფის სადგურის ტელეგრაფისტი შადინოვი სამსახურიდან გაათავისუფლეს.
1886 წლის 10 იანვრის გაზეთ „ივერიის“ მიხედვით, დიდი ხნის მუშაობისთვის გევორქ აზიზიანცი დააჯილდოვეს „გუბერნიის სეკრეტრის“ ხარისხით.
1886 წლის 10 იანვრის გაზეთ „ივერიის“ მიხედვით, დიდი ხნის მუშაობისთვის გალაქტიონ კასრაძე დააჯილდოვეს „გუბერნიის სეკრეტრის“ ხარისხით.
1886 წლის 10 იანვრის გაზეთ „ივერიის“ მიხედვით, დიდი ხნის მუშაობისთვის ალექსი მანუჩაროვი დააჯილდოვეს „კოლლეჟსკი რეგისტრატორის“ ხარისხით.
1886 წლის 10 იანვრის გაზეთ „ივერიის“ მიხედვით, პეტროს ტერ-პეტროსიანი დააჯილდოვეს დიდი ხნის მუშაობისთვის „კოლლეჟსკი რეგისტრატორის“ ხარისხით.
1886 წლის 10 იანვრის გაზეთ „ივერიის“ მიხედვით, კარაპეტ ალიხანოვი დააჯილდოვეს დიდი ხნის მუშაობისთვის „კოლლეჟსკი რეგისტრატორის“ ხარისხით.
1886 წლის 10 იანვრის გაზეთ „ივერიის“ მიხედვით, კონსტანტინე მაჭავარიანი ხანგრძლივი მუშაობისთვის კოლეგიის რეგისტრატორის ხარისხით დააჯილდოვეს.
1886 წლის 8 იანვრის გაზეთ „ივერიის“ მიხედვით, მაქსუდ ალიხანოვი ცხენოსანი ჯარის პოდპოლკოვნიკი იყო.
1920 წელს პართენ გოთუა მუშაობდა სამეურნეო ბანკში.
1920 წელს იასონ ლორთქიფანიძე მუშაობდა ამიერკავკასიის ბანკში.
1920 წლის 6 იანვრის გაზეთ „საქართველოს“ ცნობით, დავით კალანდაძე მუშაობდა სესიაშვილების ქარხანაში.
1920 წლის 6 იანვრის გაზეთ „საქართველოს“ ცნობით, ევგენი სოლომონის ძე აბხაზავა (1918 წელს გარდაიცვალა) იყო პარტიზანული რაზმის უფროსი, შტაბ-როტმისტრი.
1920 წელს გიორგი პავლეს ძე ერაძე იყო საქართველოს მომარაგების მინისტრი.
1920 წლის 7 იანვრის გაზეთ „საქართველოს“ ცნობით, ია ეკალაძე იყო მასწავლებელი ჩოხატაურში.
1920 წლის 7 იანვრის გაზეთ „საქართველოს“ ცნობით, გ. ზ. ჩაჩიბაია იყო თბილისის სასამართლო პალატის წევრი.
1919 წლის 30 დეკემბერს გ. ზ. ჩაჩიბაია თბილისის სასამართლო პალატის სამოქალაქო დეპარტამენტის საზოგადო სხდომას თავმჯდომარეობდა.
1920 წლის 7 იანვრის გაზეთ „საქართველოს“ ცნობით, ალექსი მაჩაბლიშვილი იყო თბილისის სასამართლო პალატის წევრი.