1868 წლის 19 ივნისს რუსეთის დიდი მთავარი ალექსეი ალექსანდრეს ძე რომანოვი დაინიშნა ახალციხეში განლაგებული 77-ე ქვეითი პოლკის ხელმძღვანელად.
1920 წლის იანვარში გაბრიელ ჯამულეთის ძე გოგუაძე გურიის სასკოლო განყოფილების უფროსი ინსტრუქტორი იყო.
1920 წლის იანვარში არტურ ჰენდერსონი იყო მუშათა კავშირის თავმჯდომარე დიდ ბრიტანეთში.
1846 წელს ემანუელ კონსტანტინეს ძე ხამარენკო ოზურგეთის მაზრის პროკურორის მოვალეობის შემსრულებელი იყო.
1847 წელს კამერ-იუნკერი, კარის მრჩეველი ალექსანდრე პავლეს ძე ნიკოლაი კავკასიის გუბერნატორის განსაკუთრებულ დავალებათა დეპარტამენტის უმცროს მოხელედ მუშაობდა.
1920 წლის იანვარში ალექსანდრე აბრამის ძე მაჩაბლიშვილი გზების კომისიის თავმჯდომარე იყო.
1920 წლის იანვარში გაბრიელ დიმიტრის ძე ცისკარაშვილი მეცხვარეობის დაცვის კომისიის თავმჯდომარე იყო.
1920 წლის 23 იანვრის გაზეთ „საქართველოს“ ცნობით, გეფშტეინი იყო ქალაქ თბილისის გამგეობის რწმუნებული, ნაფიცი ვექილი.
1847 წელს კავკასიის რწმუნებულის საქალაქო კანცელარიის დირექტორი იყო მოქმედი სახელმწიფო მრჩეველი სტეფანე ვასილის ძე საფონოვი.
1847 წელს სამხედრო საბჭოს წევრი ვასილ ტიმოთეს ძე ბელიაევი მუშაობდა კავკასიის მეფისნაცვლის სამოქალაქო კანცელარიის სახაზინო განყოფილებაში.
1847 წელს აკიმ ნესტორის ძე მიცულოვი კავკასიის მეფისნაცვლის სამოქალაქო კანცელარიის მესამე განყოფილების ხელმძღვანელი იყო.
1847 წელს სამხედრო საბჭოს წევრი, ჩინოვნიკი ალექსი სერგის ძე სტროკოვი კავკასიის მეფისნაცვლის სამოქალაქო კანცელარიის დირექტორის მდივნად მუშაობდა.
1846-1849 წლებში მიხეილ ივანეს ძე ჩოლოყაევი თუშ-ფშავ-ხევსურეთის მხარის მმართველი იყო.
1847 წელს პავლე იაკობის ძე მარინი კავკასიის მეფისნაცვლის საიდუმლო მრჩეველი იყო.
1847 წელს მიხეილ პავლეს ძე შერბინი კავკასიის მეფისნაცვლის სახელმწიფო მრჩეველი იყო.
1847 წელს სახელმწიფო მრჩეველი პავლე გაბრიელის ძე შასტლივცევი კავკასიის მეფისნაცვლის სამოქალაქო კანცელარიის ვიცე-დირექტორად მუშაობდა.
1847 წელს კოლეგიის მრჩეველი დიმიტრი დიმიტრის ძე რიზო კავკასიის გუბერნატორის განსაკუთრებულ დავალებათა დეპარტამენტის მოხელედ მუშაობდა.
1847 წელს გუბერნიის მდივანი გაბრიელ ალექსანდრეს ძე ტოკარევი კავკასიის რწმუნებულის საქალაქო კანცელარიაში მუშაობდა.
1847 წელს სამხედრო საბჭოს წევრი, ჩინოვნიკი პავლე ალექსანდრეს ძე ბულგაკოვი კავკასიის მეფისნაცვლის სამოქალაქო კანცელარიის დირექტორის უმცროს დამხმარედ მუშაობდა.
1849 წელს სამხედრო საბჭოს წევრი ანდრეი თევდორეს ძე ნევსკი კავკასიის მეფისნაცვლის სამოქალაქო კანცელარიის პირველი განყოფილების ხელმძღვანელი იყო.
1847 წელს ტიტულოვანი მრჩეველი ვასილი პავლეს ძე ალექსანდროვსკი კავკასიის გუბერნიის უმცროს მრჩევლად მუშაობდა.
1847 წელს სამხედრო საბჭოს წევრი, ჩინოვნიკი გაბრიელ ილიას ძე იურჩენკო კავკასიის მეფისნაცვლის კანცელარიაში მუშაობდა.