1849 წელს მრჩეველი პეტრე დემიანეს ძე გნილოსაროვი კავკასიის მეფისნაცვლის სამოქალაქო კანცელარიის მესამე განყოფილებაში მუშაობდა.
1849 წელს ტიტულოვანი მრჩეველი ვლადიმერ პავლეს ძე ივანოვი კავკასიის მეფისნაცვლის სამოქალაქო კანცელარიის მესამე განყოფილების უფროს დამხმარედ მუშაობდა.
1849 წელს ტიტულოვანი მრჩეველი ნიკოლოზ ივანეს ძე თათარინოვი კავკასიის მეფისნაცვლის სამოქალაქო კანცელარიის მესამე განყოფილების კანცელარიის უფროს კანცელარისტად მუშაობდა.
1849 წელს სამხედრო საბჭოს წევრი ანდრეი თევდორეს ძე ნევსკი კავკასიის მეფისნაცვლის სამოქალაქო კანცელარიის მესამე განყოფილების ხელმძღვანელი იყო.
1849 წელს კოლეგიის მრჩეველები: ვახტანგ გურამის ძე გურამოვი და ვასილ აბრამის ძე ფედოროვი კავკასიის მეფისნაცვლის სამოქალაქო კანცელარიის მეორე განყოფილებაში მიწისმზომელებად მუშაობდნენ.
1849 წელს კოლეგიის მრჩეველი მიხეილ ივანეს ძე დაკიშევიჩი კავკასიის მეფისნაცვლის სამოქალაქო კანცელარიის მეორე განყოფილების კანცელარისტად მუშაობდა.
1849 წელს ტიტულოვანი მრჩეველები: ივანე და ალექსანდრე სოლომონის ძე აბესალომოვები კავკასიის მეფისნაცვლის სამოქალაქო კანცელარიის მეორე განყოფილების უმცროს თანაშემწეებად მუშაობდნენ.
1849 წელს ტიტულოვანი მრჩეველი კონსტანტინე მიხეილის ძე ბოგდანოვ-კალინსკი კავკასიის მეფისნაცვლის სამოქალაქო კანცელარიის მეორე განყოფილების კანცელარისტად მუშაობდა.
1849 წელს სახელმწიფო მრჩეველი ალექსანდრე ალექსის ძე მოროზენკო კავკასიის მეფისნაცვლის სამოქალაქო კანცელარიის მეორე განყოფილების უფროსი იყო.
1846 წელს დიმიტრი პეტრეს ძე მაკაროვი კავკასიის რწმუნებულის საქალაქო კანცელარიის განყოფილების კოლეგიის საბჭოს მრჩეველი იყო.
1846-1847 წლებში ტიტულოვანი მრჩეველი ივანე ზაქარიას ძე პოსნიკოვი კავკასიის რწმუნებულის საქალაქო კანცელარიაში მუშაობდა.
1846 წელს კავკასიის რწმუნებულის საქალაქო კანცელარიის დირექტორი იყო მოქმედი სახელმწიფო მრჩეველი სტეფანე ვასილის ძე საფონოვი.
1846 წელს კოლეგიის მდივანი რუდოლფ ივანეს ძე ბრაუნშვეილი იყო კავკასიის რწმუნებულის საქალაქო კანცელარიის განყოფილების ჟურნალისტის მოვალეობის შემსრულებელი.
1912 წელს ხასან-მამინ ოღლი სოფ. უხუთში დარაჯად მუშაობდა.
1896 წელს ბლაღოჩინი იოანე კაპანაძე ვანათის ეკლესიის ამშენებელი კომიტეტის თავმჯდომარე იყო.
1846 წელს ვასილი პავლეს ძე ალექსანდროვსკი კავკასიის მეფისნაცვლის ტიტულოვანი მრჩეველი იყო.
1846 წელს გრიგორი კარლოს ძე ნუბაროვი კავკასიის რწმუნებულის საქალაქო კანცელარიის განყოფილების მწერალ- მთარგმნელი იყო.
1912 წელს პ. ყიფშიძე მღვდელი იყო.
1912 წელს ტერ-გასპარიანცი სახალხო სკოლების ინსპექტორი იყო.
1902 წლის 24 ნოემბერს ტარას ძიგრაშვილი მღვდლად ეკურთხა.
1912 წელს ტარას ძიგრაშვილი ქუთაისის სკოლების მეთვალყურე იყო.
1896 წელს ნიკო იაკობის ძე ნიკოლაძე ფოთის ქალაქისთავი იყო.
1912 წლის 25 ოქტომბრის გაზეთ „იმერეთის“ ცნობით, დავით ფოცხვერაშვილი სადემეტრეოს სკოლის მასწავლებელი იყო.
1846 წელს გუბერნიის მდივანი სოლომონ არტემის ძე ვართანოვი კავკასიის რწმუნებულის საქალაქო კანცელარიის განყოფილების მთარგმნელი იყო.
1846 წელს კოლეგიის საბჭოს წევრი მიხეილ ვასილის ძე დიმიტრევსკი კავკასიის რწმუნებულის საქალაქო კანცელარიის განყოფილების მდივანი იყო.