1918 წელს მარიამ ვასილის სულავა, ქუთაისის წმინდა ნინოს სასწავლებლის კურდამთავრებული, 1916 წელს დაფუძნებული ხიდისთავის უმაღლესი დაწყებითი სასწავლებლის პედაგოგად მუშაობდა.
1918 წელს სამედიცინო ფაკულტეტის მეოთხე კურსის სტუდენტი ალექსანდრე ბესარიონის ძე თედორაძე 1916 წელს დაფუძნებული ხიდისთავის უმაღლესი დაწყებითი სასწავლებლის პედაგოგად მუშაობდა.
1918 წელს ოლღა ანანიას ასული კალანდაძე, ქუთაისის დედათა საეპარქიო სასწავლებლის კურსდამთავრებული, 1916 წელს დაფუძნებული ხიდისთავის უმაღლესი დაწყებითი სასწავლებლის პედაგოგად მუშაობდა.
1918 წელს ხონის საოსტატო სემინარიის კურსდამთავრებული დავით ათანასეს ძე ფოცხიშვილი 1916 წელს დაფუძნებულ ხიდისთავის უმაღლესი დაწყებითი სასწავლებლის პედაგოგად მუშაობდა.
1918 წელს თბილისის სასულიერო სემინარიის კურსდამთავრებული ირაკლი ივანეს ძე ქორიძე 1916 წელს დაფუძნებული ხიდისთავის უმაღლესი დაწყებითი სასწავლებლის პედაგოგად მუშაობდა.
1918 წელს უმაღლესი დაწყებითი სასწავლებლის კურსდამთავრებული პოლიკარპე ილარიონის ძე კინწურაშვილი 1916 წელს დაფუძნებული ხიდისთავის უმაღლესი დაწყებითი სასწავლებლის გამგედ მუშაობდა.
1918 წელს რიმსიმე მარტიას ძე აბრამიანი, რომელსაც თბილისის წმინდა ნინოს სასწავლებელი ჰქონდა დამთავრებული, სიღნაღის სომეხთა უმაღლესი პირველდაწყებითი სასწავლებლის პედაგოგად მუშაობდა.
1918 წელს შუშანიკ გიორგის ასული შავერდოვი, თბილისის მეხუთე გიმნაზიის კურსდამთავრებული, სიღნაღის სომეხთა უმაღლესი პირველდაწყებითი სასწავლებლის პედაგოგად მუშაობდა.
1918 წელს თბილისის პროფესიული სასწავლებლის კურსდამთავრებული შოპაკატ გიორგის ძე დოვლათბეგიანი სიღნაღის სომხური უმაღლესი პირველდაწყებითი სასწავლებლის პედაგოგად მუშაობდა.
1918 წელს ს. არტემის ძე ოგანეზიანი სიღნაღის სომეხთა უმაღლესი პირველდაწყებითი სასწავლებლის პედაგოგად მუშაობდა.
1918 წელს ელისაბედა ამირანის ასული შავერდოვი, ბაქოს გიმნაზიის კურსდამთავრებული, სიღნაღის სომეხთა უმაღლესი პირველდაწყებითი სასწავლებლის პედაგოგად მუშაობდა.
1918 წელს თბილისის სამასწავლებლო ინსტიტუტის კურსდამთავრებული გრიგორი ალექსანდრეს ძე გოძიევი სიღნაღის სომეხთა უმაღლესი პირველდაწყებითი სასწავლებლის პედაგოგად მუშაობდა.
1918 წელს თბილისის სამასწავლებლო ინსტიტუტის კურსდამთავრებული ალექსანდრე მნაცაკანის ძე აბრამიანი სიღნაღის სომხური უმაღლესი პირველდაწყებითი სასწავლებლის ინსპექტორად მუშაობდა.
1918 წლის 11 სექტემბერს, მართლმადიდებლურ-ქრისტიანული ახალგაზრდული კავშირის განცხადებით, ნინა ივანეს ასული ბარანოვსკაია საბავშვო ბაღის მართლმადიდებლურ-ქრისტიანული ახალგაზრდული კავშირის თავმჯდომარე იყო.
1918-1919 წლებში ვასილ დავითის ძე მამულოვი სახალხო განათლების სამინისტროს თანამშრომელი იყო.
1918-1919 წლებში ელენე გრიგორის ასული ჭავჭანიძე სახალხო განათლების სამინისტროს თანამშრომელი იყო.
1918-1919 წლებში გიორგი ალმასხანის ძე ჭუმბურიძე სახალხო განათლების სამინისტროს თანამშრომელი იყო.
1918-1919 გალაკტიონ ჩაჩხიანი წლებში იყო სახალხო განათლების სამინისტროს თანამშრომელი.
1918-1919 წლებში ნინა ნაუმის ასული ჩიგოგიძე სახალხო განათლების სამინისტროს თანამშრომელი იყო.
1918-1919 წლებში ელისავეტა ვასილის ასული ფავლენიშვილი სახალხო განათლების სამინისტროს თანამშრომელი იყო.
1918-1919 წლებში ნიკოლაი ტიმოთეს ძე შეპელევი სახალხო განათლების სამინისტროს თანამშრომელი იყო.
1918-1919 წლებში დავით გიორგის ძე ჯორჯაძე სახალხო განათლების სამინისტროს თანამშრომელი იყო.
1918-1919 ოლღა სვანიძე წლებში სახალხო განათლების სამინისტროს თანამშრომელი იყო.
1918-1919 წლებში ფეოდორ სერგეის ძე სოტნიკოვი სახალხო განათლების სამინისტროს თანამშრომელი იყო.
1918-1919 წლებში ანა ფომინის ასული სურმავა სახალხო განათლების სამინისტროს თანამშრომელი იყო.