1918 წლის პირველი იანვრიდან ფარნაოზ ფიჩხაია, ამიერკავკასიის სააქციზო განყოფილების ბრძანების თანახმად, სასმელის უმცროს შემმოწმებლად დაინიშნა.
1918 წლის 1 იანვრიდან, ამიერკავკასიის სააქციზო განყოფილების ბრძანების თანახმად,დიმიტრი თუმანოვი და ვალერი იანუშევსკი სასმლის უმცროს შემმოწმებლებად დაინიშნენ.
1918 წელს თბილისის საფოსტო კანტორაში ფოსტალიონებად დაინიშნენ კარაპეტ სარქისოვი, პროხორ გონჩარ-კაფელნიკოვი და ლუკა ბორისოვი.
1918 წლის 1 იანვრიდან, ამიერკავკასიის სააქციზო განყოფილების ბრძანების თანახმად, გიორგი ეფრემოვი თამბაქოს განყოფილების უფროს კონტროლიორად დაინიშნა.
1918 წელს ამიერკავკასიის სააქციზო სამმართველოს ბუღალტერი სერგეი კულიკი სააქციზო სასმელის უფროს საშტატო კონტროლიორად დაინიშნა.
1918 წელს ამიერკავკასიის სააქციზო სამმართველოს ბრძანების თანახმად, ქარხნის უმცროსი კონტროლიორი ალექსანდრე ვაისერი თამბაქოს უფროს საშტატო კონტროლიორად დაინიშნა.
1918 წელს ამიერკავკასიის სააქციზო სამმართველოს ბრძანებით თბილისში სასმელის კონტროლიორებად ივანე პორიშკო, მატვეი გაიდუკოვი და დიმიტრი შვედოვი დაინიშნენ.
1918 წელს, ამიერკავკასიის სააქციზო სამმართველოს ბრძანების თანახმად, სააქციზო სასმელის უფროს საშტატო კონტროლიორებად დაინიშნენ: პეტრე კოზლოვი, ალექსანდრე შავერდოვი, პლატონ გიორგობიანი და გიორგი ინასარიძე.