1896 წლის ნოემბერში თბილისის თავად-აზნაურთა საადგილმამულო ბანკი გადასახადის გადაუხდელობის გამო საჯაროდ ყიდდა ივანე იაკობის ძე ცერცვაძის გორში მდებარე ორსართულიან სახლს ფლიგელითა და მიწის ნაკვეთით.
1896 წლის ნოემბერში თბილისის თავად-აზნაურთა საადგილმამულო ბანკი გადასახადის გადაუხდელობის გამო საჯაროდ ყიდდა ელისაბედ და ელენე კონსტანტინეს ასულ ჩხეიძეების ქუთაისში მდებარე ერთსართულიან სახლს მიწის ნაკვეთთან ერთად.
1896 წლის ნოემბერში თბილისის თავად-აზნაურთა საადგილმამულო ბანკი გადასახადის გადაუხდელობის გამო საჯაროდ ყიდდა ლუკა იოსების ძე კუპრაძის ფოთში მდებარე ორ ერთსართულიან სახლს მიწის ნაკვეთით.
1896 წლის ნოემბერში თბილისის თავად-აზნაურთა საადგილმამულო ბანკი გადასახადის გადაუხდელობის გამო საჯაროდ ყიდდა ალექსანდრე იოსების ძე ზოზიაშვილის გორში მდებარე ერთსართულიან სახლს ერთსართულიანი ფლიგელითა და პატარა მიწის ნაკვეთით.
1896 წლის ნოემბერში თბილისის თავად-აზნაურთა საადგილმამულო ბანკი გადასახადის გადაუხდელობის გამო საჯაროდ ყიდდა მიხეილ ბესარიონის ძე თავდგირიძის გორში მდებარე ორ ერთსართულიან სახლს პატარა მიწის ნაკვეთით.
1896 წლის ნოემბერში თბილისის თავად-აზნაურთა საადგილმამულო ბანკი გადასახადის გადაუხდელობის გამო საჯაროდ ყიდდა სოფიო ალექსანდრეს ასულ ჩიგიანის დუშეთში მდებარე ერთსართულიან სახლს ერთსართულიანი ფლიგელითა და პატარა მიწის ნაკვეთით.
1896 წლის ნოემბერში თბილისის თავად-აზნაურთა საადგილმამულო ბანკი გადასახადის გადაუხდელობის გამო საჯაროდ ყიდდა აარონ აბრამის ძე მოშიაშვილის 8 595 კვადრატული საჟენ მიწას ახალციხეში.
1896 წლის ნოემბერში თბილისის თავად-აზნაურთა საადგილმამულო ბანკი გადასახადის გადაუხდელობის გამო საჯაროდ ყიდდა ნიკოლოზ პეტრეს ძე როგოჟინის ფოთში მდებარე ერთსართულიან სახლს საწყობითა და მიწის ნაკვეთით.
1896 წლის ნოემბერში თბილისის თავად-აზნაურთა საადგილმამულო ბანკი გადასახადის გადაუხდელობის გამო საჯაროდ ყიდდა ბახვა და პეტრე მაგულიას ძე კოკაიების ფოთში მდებარე ორ ერთსართულიან სახლს მიწის ნაკვეთით.
1896 წლის ნოემბერში თბილისის თავად-აზნაურთა საადგილმამულო ბანკი გადასახადის გადაუხდელობის გამო საჯაროდ ყიდდა დუტუ გიორგის ძე მილორავას ფოთში მდებარე ერთსართულიან სახლს ერთსართულიანი ფლიგელითა და პატარა მიწის ნაკვეთით.
1896 წლის ნოემბერში თბილისის თავად-აზნაურთა საადგილმამულო ბანკი გადასახადის გადაუხდელობის გამო საჯაროდ ყიდდა ივანე დავითის ძე ფილიშვილის თბილისში მდებარე ერთსართულიან სახლს მეზონინით, ერთსართულიანი დაუსრულებელი შენობით, ორსართულიანი ფლიგელითა და პატარა მიწის ნაკვეთით.
1896 წლის ნოემბერში თბილისის თავად-აზნაურთა საადგილმამულო ბანკი გადასახადის გადაუხდელობის გამო საჯაროდ ყიდდა ბესარიონ ისაიას ძე კუხიანიძის ქუთაისში მდებარე ერთსართულიან სახლს მიწის ნაკვეთით.
1896 წლის ნოემბერში თბილისის თავად-აზნაურთა საადგილმამულო ბანკი გადასახადის გადაუხდელობის გამო საჯაროდ ყიდდა ნატალია რაფაელის ასულ ქაჯაიას ქუთაისში მდებარე ორ ერთსართულიან სახლს მიწის ნაკვეთით.
1896 წლის ნოემბერში თბილისის თავად-აზნაურთა საადგილმამულო ბანკი გადასახადის გადაუხდელობის გამო საჯაროდ ყიდდა ირაკლი გრიგოლის ძე მესხის ქუთაისში მდებარე ერთსართულიან სახლს ორი ერთსართულიანი ფლიგელითა და მიწის ნაკვეთით.
1896 წლის ნოემბერში თბილისის თავად-აზნაურთა საადგილმამულო ბანკი გადასახადის გადაუხდელობის გამო საჯაროდ ყიდდა ივანე გიორგის ძე კვესაძის თბილისში, ვერაზე, მდებარე ორ ერთსართულიან სახლს ერთსართულიანი დაუსრულებელი შენობითა და მიწის ნაკვეთით.
1896 წლის ნოემბერში თბილისის თავად-აზნაურთა საადგილმამულო ბანკი გადასახადის გადაუხდელობის გამო საჯაროდ ყიდდა ნინა ნიკოლოზის ასულ ბაგრატოვისა და ვასილ იოსების ძე ბგრატოვის თბილისში მდებარე ორსართულიან სახლს სარდაფითა და მიწის ნაკვეთით.
1896 წლის ნოემბერში თბილისის თავად-აზნაურთა საადგილმამულო ბანკი გადასახადის გადაუხდელობის გამო საჯაროდ ყიდდა ანასტასია გრიგოლის ასულ კერესელიძის ბოგვში მდებარე სახნავ-სათეს მიწას, საძოვარ ადგილებსა და ტყეს.
1896 წლის ნოემბერში თბილისის თავად-აზნაურთა საადგილმამულო ბანკი გადასახადის გადაუხდელობის გამო საჯაროდ ყიდდა ისააკ თომას ძე ნარიმანოვის თბილისში, ორთაჭალაში, მდებარე ორსართულიან სახლს ვენახითა და მიწის ნაკვეთით.
1896 წლის ნოემბერში თბილისის თავად-აზნაურთა საადგილმამულო ბანკი გადასახადის გადაუხდელობის გამო საჯაროდ ყიდდა პროკოფი ივანეს ძე შერემეტიევის თბილისში მდებარე ორსართულიან სახლს ერთი ორსართულიანი და ერთი სამსართულიანი ფლიგელითა და მიწის ნაკვეთით.
1896 წლის ნოემბერში თბილისის თავად-აზნაურთა საადგილმამულო ბანკი გადასახადის გადაუხდელობის გამო საჯაროდ ყიდდა იოსებ ანდრიას ძე ბერნატოვიჩის თბილისში, ვერაზე, მდებარე ორსართულიან სახლს სარდაფითა და მიწის ნაკვეთით.
1896 წლის ნოემბერში თბილისის თავად-აზნაურთა საადგილმამულო ბანკი გადასახადის გადაუხდელობის გამო საჯაროდ ყიდდა ლუდმილა ათანასეს ასულ შატბერაშვილის ხაშურში მდებარე სამოსახლო და სახნავ-სათეს მიწას.
1896 წლის ნოემბერში თბილისის თავად-აზნაურთა საადგილმამულო ბანკი გადასახადის გადაუხდელობის გამო საჯაროდ ყიდდა ვასილ აბელის ძე კალატოზოვის ბრეთში მდებარე სახნავ-სათეს მიწას.
1896 წლის ნოემბერში თბილისის თავად-აზნაურთა საადგილმამულო ბანკი გადასახადის გადაუხდელობის გამო საჯაროდ ყიდდა დავით იორამის ძე თარხან-მოურავის ახალქალაქსა და სათარხნოში მდებარე სახნავ-სათეს მიწებს, საძოვარ ადგილებსა და ტყეს.
1896 წლის ნოემბერში თბილისის თავად-აზნაურთა საადგილმამულო ბანკი გადასახადის გადაუხდელობის გამო საჯაროდ ყიდდა ერმილე სტეფანეს ძე პაპიტოვის გორში მდებარე სართულნახევრიან სახლს ორსართულიანი ფლიგელითა და მიწის ნაკვეთით.
1896 წლის ნოემბერში თბილისის თავად-აზნაურთა საადგილმამულო ბანკი გადასახადის გადაუხდელობის გამო საჯაროდ ყიდდა თომა გრიგოლის ძე ჯომარჯიძის ოქროყანაში მდებარე ერთსართულიან ქვითკირის სახლს სარდაფით, სამზარეულოთი, თავლით, ეზოთი, წყაროს წყლითა და ერთი დესეტინა მიწით.