1847-1849 წლებში კოლეგიის მრჩეველი ვლადიმერ ვასილის ძე ჩაევსკი თბილისის გუბერნიის საქველმოქმედო კომისიის მდივნად მუშაობდა.
1849 წელს ნიკოლოზ თეოდორეს ძე გეზელინსკი თბილისის გუბერნიის საქველმოქმედო კომისიის წევრი იყო.
1849 წელს მაიორი დიმიტრი თომას ძე ჯამბაკურ-ორბელიანი თბილისის გუბერნიის საქველმოქმედო კომისიის თავმჯდომარე იყო.
1849 წელს ტიტულიანი მრჩევლი მიხეილ ტრიფონის ძე ხაბლოვსკი თბილისის გუბერნიის სასამართლოში სამოქალაქო სამართლის პალატაში მდივნად მუშაობდა.
1849 წელს ტიტულოვანი მრჩეველი ივანე ივანეს ძე საფრონსკი თბილისის გუბერნიის სასამართლოში სისხლის სამართლის პალატაში მდივნად მუშაობდა.
1847-1849 წლებში კოლეგიის მდივანი ზაალ ზაქარიას ძე ზაალოვი თბილისის გუბერნიის სამოქალაქო და სისხლის სამართლის სასამართლო პალატაში მუშაობდა.
1849 წელს კოლეგიის მდივანი ნიკოლოზ დიმიტრის ძე ავალოვი თბილისის გუბერნიის სამოქალაქო და სისხლის სამართლის სასამართლო პალატაში მუშაობდა.
1846-1849 წლებში კოლეგიის მრჩეველი იოაკიმ დიმიტრის ძე ალექსი-მესხიევი თბილისის გუბერნიის სამოქალაქო და სისხლის სამართლის სასამართლო პალატაში მრჩევლად მუშაობდა.
1849 წელს კოლეგიის მრჩეველი გიორგი ოსიპის ძე ბებუთოვი თბილისის გუბერნიის სამოქალაქო და სისხლის სამართლის სასამართლო პალატის თავმჯდომარის მოადგილე იყო.
1849 წელს არმიის მაიორი სტეფანე ვასილის ძე გოლენიშევ-კუტუზოვი თბილისის გუბერნიის სახელმწიფო ქონების აღმწერად მუშაობდა.
1849 წელს კოლეგიის ასისტენტი ანდრეი რომანის ძე მაზიუკოვი თბილისის გუბერნიის სახელმწიფო ქონების პალატაში ადვოკატად მუშაობდა.
1849 წელს კოლეგიის ასისტენტი ანდრეი ივანეს ძე ნოვიკოვი თბილისის გუბერნიის სახელმწიფო ქონების პალატაში ინჟინრად მუშაობდა.
1849 წელს კოლეგიის მრჩეველი თეოდორ გრიგოლის ძე ტრიპოლსკი თბილისის გუბერნიის სახელმწიფო ქონების პალატაში საგანგებო დავალებათა მოხელედ მუშაობდა.
1849 წელს ვიქტორ მიხეილის ძე შერბაკი თბილისის გუბერნიის სახელმწიფო ქონების პალატაში საქმისმწარმოებლად მუშაობდა.
1847-1849 წლებში ტიტულოვანი მრჩეველი მაქსიმე იაკობის ძე კირიენკო-ვოლოშინი თბილისის გუბერნიის სახელმწიფო ქონების პალატაში საქმისმწარმოებლად მუშაობდა.
1896 წელს ჯაგაშვილი კონდუქტორად მუშაობდა.
1896 წელს შერვაშიძე ქვემო აჭარის პოლიციის უფროსი იყო.
1896 წლის 29 ოქტომბერს ქ. ა. ვერმიშოვი თბილისის გამგეობის წევრი გახდა.
1912 წელს ბელიაევი საგუბერნიო სატუსაღოს უფროსის თანაშემწე იყო.
1912 წლის ოქტომბერში ბელიაევი დროებით ფოთის სატუსაღოს უფროსად დანიშნეს.
1912 წელს ალექსანდრე ალექსანდრეს ძე გარსევანიშვილი ქუთაისის სახალხო უნივერსიტეტის ლექტორი იყო.
1847-1849 წლებში პეტრე ფიოდორის ძე დიაკონოვი თბილისის გუბერნიის სახელმწიფო ქონების პალატაში მეტყევედ მუშაობდა.
1849 წელს კოლეგიის მრჩეველი მიხეილ ეფრემის ძე გოლუბევი თბილისის გუბერნიის სახელმწიფო ქონების პალატის მმართველის მრჩევლად მუშაობდა.
1847-1849 წლებში გუბერნიის მდივანი მიხეილ ნიკიტას ძე მუნტოევი თბილისის გუბერნიის სახაზინო პალატის კუთვნილ მარილის მაღაზიაში აღმწერად მუშაობდა.
1847-1849 წლებში ტიტულოვანი მრჩეველი იგორ ივანეს ძე ბლუმბერგი თბილისის გუბერნიის სახაზინო პალატის სააქციზო განყოფილებაში კონტროლიორად მუშაობდა.